Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
GRYTA med lock, 1800-tal, koppar, invändigt förtennad, locket stämplad CA Baryard, höjd inklusive hänklar 32, 52x39 cm
Förtenning med slitage
379330
2016-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här