Ytterfoder Rörstrand

Ytterfoder Rörstrand
Ytterfoder Rörstrand
Ytterfoder Rörstrand
Ytterfoder Rörstrand
Ytterfoder Rörstrand
Ytterfoder Rörstrand
Ytterfoder Rörstrand
Ytterfoder Rörstrand

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

YTTERFODER, Rörstrand, blåvit dekor med Tre Kronor, höjd ca 19,5 cm

Sprickor, nagg och krackeleringar

379332

2016-04-27