Kökspall

Kökspall
Kökspall
Kökspall
Kökspall
Kökspall
Kökspall

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KÖKSPALL, 1960-tal, med utfällbar stege, rödlackerad metall, höjd 61 cm

Bruksslitage

379338

2016-04-27