Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIDEBOARD, 1960-tal, teakfanér, lådor, dörrluckor med bakomvarande inredning av hyllplan, höjd ca 107, 150x42 cm, nycklar medföljer

Invändigt med slitage/fanérbortfall

379353

2016-04-27