Rithurts

Rithurts
Rithurts
Rithurts
Rithurts

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

Arkivskåp, 1900-talets mitt, ekfanér, 10 lådor, höjd 75,5 cm, 100x70 cm

Visst slitage

379355

2016-04-27