Erik Wörts

Erik Wörts
Erik Wörts
Erik Wörts
Erik Wörts
Erik Wörts
Erik Wörts

Klubbat för:

1 000 SEK

2 000 SEK

ERIK WÖRTZ, fåtölj, Kolding, Ikea, 1960-tal, ek med lösa plymåer i svart skinn, höjd 72, 70x70 cm

Bruksslitage

379368

2016-04-27