1 000 SEK
2 000 SEK
ERIK WÖRTZ, fåtölj, Kolding, Ikea, 1960-tal, ek med lösa plymåer i svart skinn, höjd 72, 70x70 cm
Bruksslitage
379368
2016-04-27