Bardisk

Bardisk
Bardisk
Bardisk
Bardisk

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BARDISK, 1950-tal, i lackerat trä med front och topp i härdat glas samt försedd med fyra hyllplan i glas, svärtad benställning,

Toppskiva med nagg

379383

2016-04-27