Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BARDISK, 1950-tal, i lackerat trä med front och topp i härdat glas samt försedd med fyra hyllplan i glas, svärtad benställning,
Toppskiva med nagg
379383
2016-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här