Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
INDUSTRILAMPA, 1930/40-tal, industridesign, grön emaljerad skärm samt väggfäste i järn, diameter ca 25, djup från vägg ca 50 cm
Patina/slitage, senare el
379384
2016-05-01