Industrilampa

Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa
Industrilampa

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

INDUSTRILAMPA, 1930/40-tal, industridesign, grön emaljerad skärm samt väggfäste i järn, diameter ca 25, djup från vägg ca 50 cm

Patina/slitage, senare el

379384

2016-05-01