Plåtskylt Philip Morris

Plåtskylt Philip Morris
Plåtskylt Philip Morris

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PLÅTSKYLT, 1900-talets andra hälft, cigarettreklam "Bond Street Philip Morris", lackerad metall, 68x48 cm

Bruksslitage

379387

2016-04-27