Dräktspänne/brosch

Dräktspänne/brosch
Dräktspänne/brosch
Dräktspänne/brosch
Dräktspänne/brosch
Dräktspänne/brosch
Dräktspänne/brosch
Dräktspänne/brosch
Dräktspänne/brosch

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DRÄKTSPÄNNE/BROSCH, silver, sannolikt Norge, tidigt 1900-tal, diameter 8 cm, vikt ca 66 g

Bucklor på kulorna

379406

2016-05-04