Klubbat för:
9 600 SEK
1 000 SEK
VITRINSKÅP, 1920/30-tal, björk med tre dörrar och två lösa hyllplan, nyckel finns, höjd ca 140, längd 165 samt djup 35 cm.
Bruks- och åldersrelaterat slitage
379414
2016-04-28