John Andersson vas

John Andersson vas
John Andersson vas
John Andersson vas
John Andersson vas
John Andersson vas
John Andersson vas

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JOHN ANDERSSON, vas, Höganäs, glaserat lergods 1930-tal, höjd ca 15,5 cm

Smärre slitage

379415

2016-04-28