Lådspegel 1800-tal
Closed
2016-04-28
379421
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
LÅDSPEGEL, 1800-tal, mahognyfanér, 2 lådor, höjd ca 64 cm, 53 x 26 cm
Bruksslitage, spegelglas med märken, fanérskador