Aly ben Salem

Aly ben Salem
Aly ben Salem
Aly ben Salem
Aly ben Salem

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

ALY BEN SALEM (1910-2001), signerad samt daterad 6/4 1969 och med dedikation, gouache, 38 x 27 cm

Zustandsbeschreibung

379422

2016-04-28