Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
ALY BEN SALEM (1910-2001), signerad samt daterad 6/4 1969 och med dedikation, gouache, 38 x 27 cm
Zustandsbeschreibung
379422
2016-04-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner