Harry Wichmann litografi

Harry Wichmann litografi
Harry Wichmann litografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HARRY WICHMANN (1916-1993): Stockholmsmotiv, signerad och daterad Wichmann 69, färglitografi, H.C XI/XXV, bladmått ca 27x66 cm

379423

2016-04-27