Bordsurna Kina
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
BORDSURNA, porslin, Kina, hänklar, figural dekor samt med tecken, höjd ca 42,5 cm
Kuntoraportti
Nagg vid mynningen, smärre slitage
379425
Päivämäärä:
2016-04-28