Bordsurna Kina

Bordsurna Kina
Bordsurna Kina
Bordsurna Kina
Bordsurna Kina
Bordsurna Kina
Bordsurna Kina

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

BORDSURNA, porslin, Kina, hänklar, figural dekor samt med tecken, höjd ca 42,5 cm

Kuntoraportti

Nagg vid mynningen, smärre slitage

379425

Päivämäärä:

2016-04-28