Lockurna Kina

Lockurna Kina
Lockurna Kina
Lockurna Kina
Lockurna Kina
Lockurna Kina
Lockurna Kina
Lockurna Kina
Lockurna Kina

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LOCKURNA, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått i form av figurer i landskap, höjd ca 16 cm

Spricka samt ett nagg, slipad övre kant

379427

2016-04-28