Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TALLRIKAR, 8 st, Kina, 17/1800-tal, porslin, diameter 22-23 cm
Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg
Nagg, sprickor, lagningar
379431
2016-04-28
Gör en kostnadsfri värdering här