Byrå 1800-talets andra hälft

Byrå 1800-talets andra hälft
Byrå 1800-talets andra hälft
Byrå 1800-talets andra hälft
Byrå 1800-talets andra hälft
Byrå 1800-talets andra hälft
Byrå 1800-talets andra hälft
Byrå 1800-talets andra hälft
Byrå 1800-talets andra hälft
Byrå 1800-talets andra hälft
Byrå 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1800-talets andra hälft, fanérad i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 85, 170x55 cm

Sprickor, fanérskador, smärre fanérbortfall, ett draghandtag saknas

379438

2016-04-27