Eva Acking olja på duk

Eva Acking olja på duk
Eva Acking olja på duk
Eva Acking olja på duk
Eva Acking olja på duk
Eva Acking olja på duk
Eva Acking olja på duk

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EVA ACKING (född 1943), Komposition, signerad och daterad E. Acking -86, olja på duk, 60x73 cm

379440

2016-04-29