Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TRÅGSOFFA, rokokostil, 1900-tal, björk, skuren dekor, längd 185, sitthöjd 50 cm
Slitage
379444
2016-04-27
Gör en kostnadsfri värdering här