Trågsoffa

Trågsoffa
Trågsoffa
Trågsoffa
Trågsoffa
Trågsoffa
Trågsoffa
Trågsoffa
Trågsoffa
Trågsoffa
Trågsoffa

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TRÅGSOFFA, rokokostil, 1900-tal, björk, skuren dekor, längd 185, sitthöjd 50 cm

Slitage

379444

2016-04-27