Golvarmatur 5 skärmar
2016-04-29
379453
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVARMATUR, 5 skärmar, 1900-talets mitt, svartlackerad metall samt skärmar i akryl, höjd 170 cm
Visst slitage