Väggskåp England

Väggskåp England
Väggskåp England
Väggskåp England
Väggskåp England
Väggskåp England
Väggskåp England
Väggskåp England
Väggskåp England

Klubbat för:

1 600 SEK

2 500 SEK

VÄGGSKÅP, 1800-talets första hälft, England, chippendalestil, mahognyfaner, inredning med flyttbara hyllplan, höjd ca 114,5, 118,5x20 cm

Smärre slitage, omarbetat, kompletterat, tidigare med krön samt underskåp, en nyckelbussning saknassenare nyckel

379460

2016-04-29