Väggskåp England
Klubbat för:
1 600 SEK
2 500 SEK
VÄGGSKÅP, 1800-talets första hälft, England, chippendalestil, mahognyfaner, inredning med flyttbara hyllplan, höjd ca 114,5, 118,5x20 cm
Smärre slitage, omarbetat, kompletterat, tidigare med krön samt underskåp, en nyckelbussning saknassenare nyckel
379460
2016-04-29