Klubbat för:
98 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
VASER, 2 st, Kina, 1900-tal, polykrom dekor, höjd 28-38 cm
Slitage, den större med mindre mynningsnagg
379461
2016-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här