Vaser 2 st

Vaser 2 st
Vaser 2 st
Vaser 2 st
Vaser 2 st
Vaser 2 st
Vaser 2 st
Vaser 2 st
Vaser 2 st
Vaser 2 st
Vaser 2 st

Klubbat för:

98 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VASER, 2 st, Kina, 1900-tal, polykrom dekor, höjd 28-38 cm

Slitage, den större med mindre mynningsnagg

379461

2016-04-29