Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MARCEL GROMAIRE (Frankrike, 1892-1971): Parade No 96, signerad och numrerad Gromairet, etsning, bildmått 24x18 cm
379462
2016-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här