Marcel Gromaire etsning

Marcel Gromaire etsning
Marcel Gromaire etsning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MARCEL GROMAIRE (Frankrike, 1892-1971): Parade No 96, signerad och numrerad Gromairet, etsning, bildmått 24x18 cm

379462

2016-04-29