Kolonnskåp/ perukskåp

Kolonnskåp/ perukskåp
Kolonnskåp/ perukskåp
Kolonnskåp/ perukskåp
Kolonnskåp/ perukskåp
Kolonnskåp/ perukskåp
Kolonnskåp/ perukskåp
Kolonnskåp/ perukskåp
Kolonnskåp/ perukskåp

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KOLONNSKÅP/ PERUKSKÅP, 1800-talets första hälft, rakt konande, imitationsmåleri, höjd ca 94, 35x36,5 cm

Smärre slitage

379463

2016-04-29