Fåtölj med fotpall 1970-tal

Fåtölj med fotpall 1970-tal
Fåtölj med fotpall 1970-tal
Fåtölj med fotpall 1970-tal
Fåtölj med fotpall 1970-tal
Fåtölj med fotpall 1970-tal
Fåtölj med fotpall 1970-tal
Fåtölj med fotpall 1970-tal
Fåtölj med fotpall 1970-tal

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÅTÖLJ med FOTPALL, 1970-tal, förktomade stålrör, klädsel i bredrandig manchester, höjd 83 sitthöjd ca 30 cm, pallens höjd 36, 58 x 40 cm

Slitagem smuts, fläckar

379468

2016-04-29