Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 000 SEK
RANDI FISCHER (1920-1997), "Fågelhandel", signerad, daterad och numrerad Randi Fisher 1950 2/12, färgträsnitt, ca 28x10 cm, oramad
Gulnader längs passepartout
379469
2016-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här