Randi Fischer träsnitt

Randi Fischer träsnitt
Randi Fischer träsnitt

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RANDI FISCHER (1920-1997), "Fågelhandel", signerad, daterad och numrerad Randi Fisher 1950 2/12, färgträsnitt, ca 28x10 cm, oramad

Gulnader längs passepartout

379469

2016-04-29