Kjerstin Halden oljemålning

Kjerstin Halden oljemålning
Kjerstin Halden oljemålning
Kjerstin Halden oljemålning
Kjerstin Halden oljemålning
Kjerstin Halden oljemålning
Kjerstin Halden oljemålning

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KJERSTIN HALDEN (född 1925), motiv från Bastugatan mor Riddarfjärden, signerad Halden 67, olja på duk, 80 x 74 cm

379494

2016-04-29