Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KJERSTIN HALDEN (född 1925), motiv från Bastugatan mor Riddarfjärden, signerad Halden 67, olja på duk, 80 x 74 cm
379494
2016-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här