Kjerstin Halden oljemålning

Kjerstin Halden oljemålning
Kjerstin Halden oljemålning
Kjerstin Halden oljemålning
Kjerstin Halden oljemålning
Kjerstin Halden oljemålning
Kjerstin Halden oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KJERSTIN HALDEN (född 1925), Ritande barn, signerad Halden, olja på duk, 39,5 x 35,5 cm

379497

2016-04-29