Björn Wiinblad keramik
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BJÖRN WIINBLAD, figurer/skålar, 2 st., den mindre med lock, fajans tennglaserad i blåvitt, monogramsignerade samt daterade 67 resperktive 92, höjd 15 respektive 30 cm
Glasyrnagg/-bortfall förekommer
379501
2016-04-29