Petter Zennström

Petter Zennström
Petter Zennström
Petter Zennström
Petter Zennström
Petter Zennström
Petter Zennström
Petter Zennström
Petter Zennström

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REIDAR AULIE, ENDRE NEMES, MAX UNOLD, PETTER ZENNSTRÖM, GRAHAM STAM mfl, 8 st grafiska blad, 2 signerade, varierande mått

Skador, fläckar

379503

2016-04-29