Bergère Louis XVI-stil
2016-04-29
379524
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BERGÈRE, 1900-talets början, Louis XVI-stil, bronserad, skuren dekor, klädsel i plysch, lös sittplymå, totalhöjd ca 110, 45
Krönet med lagning