Klubbat för:
500 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
HERMAN KÄHLER, vaser, 3 st., lergods, varav 1 signerad, 2 otydligt signerade ?, höjd 17-27 cm
Zustandsbeschreibung
Nagg, lagning
379527
2016-04-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner