Herman Kähler vaser

Herman Kähler vaser
Herman Kähler vaser
Herman Kähler vaser
Herman Kähler vaser
Herman Kähler vaser
Herman Kähler vaser
Herman Kähler vaser
Herman Kähler vaser

Klubbat för:

500 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

HERMAN KÄHLER, vaser, 3 st., lergods, varav 1 signerad, 2 otydligt signerade ?, höjd 17-27 cm

Zustandsbeschreibung

Nagg, lagning

379527

2016-04-29