Väggpendyl gustaviansk

Väggpendyl gustaviansk
Väggpendyl gustaviansk
Väggpendyl gustaviansk
Väggpendyl gustaviansk
Väggpendyl gustaviansk
Väggpendyl gustaviansk

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

VÄGGPENDYL, 1800-talets början, gustaviansk, Hans Westman, handskuren trädekor, förgylld och bronserad, 100 x 49 cm

Fodral med spricka, färgbortfall, skador på dekor, lösa delar medföljer

379537

2016-04-29