Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, 5 ljuspunkter, sockel i marmor, stomme i vitlackerad metall, höjd ca
Bruksslitage
379565
2016-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här