Golvlampa 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, 5 ljuspunkter, sockel i marmor, stomme i vitlackerad metall, höjd ca

Bruksslitage

379565

2016-04-29