Golvlampa Boréns
2016-04-29
379567
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORÉNS, golvlampa, 1900-talets andra hälft, stomme i gulmetall, detal i trä, etikettmärkt, höjd ca 140 cm
Bucklor