Lennart Roupé 1979 Stockholmiana

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENNART ROUPÉ (1918-2014): Båthamnen, Vy över Stockholm, signerad och daterad L Roupé -79, olja på duk, 75x89 cm

379580

2016-04-29