Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ANDERS VICTOR "VICKE" ANDRÉN (1856-1930), kvinnoansikte, signerad V Andrén 1922, olja på duk, 36 x 29 cm
Detalj från Operaplafonden 1898
Färgbortfall krackelyr
379583
2016-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här