Anders Victor Andrén teater/ operatycken

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ANDERS VICTOR "VICKE" ANDRÉN (1856-1930), kvinnoansikte, signerad V Andrén 1922, olja på duk, 36 x 29 cm
Detalj från Operaplafonden 1898

Färgbortfall krackelyr

379583

2016-04-29