Jordglob Duplex

Jordglob Duplex
Jordglob Duplex
Jordglob Duplex
Jordglob Duplex

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

JORDGLOB, 1900-talets mitt, märkt Duplex, Ivar Asp AB Stockholm, plast, höjd 41 cm

Bruksslitage

379596

2016-04-29