Arthur Percy, oljemålning
Klubbat för:
8 200 SEK
Utropspris
10 000 SEK
ARTHUR PERCY (1886-1976): Stilleben med krukor i interiör, signerad och daterad Arthur Percy 1962, olja på duk, 92 x 60 cm
Proveniens: Inköpt av nuvarande ägare på Modern konst i hemmiljö, Strandvägen, i mitten av 1960-talet.
379611
2016-04-29