Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MONA HUSS WALLIN (för 1944), (27) Motiv från Lofoten, signerad M Huss W, upplaga 325, färglitografi, ca 60x69 cm
Fläckar, samma motiv
379626
2016-04-29
Gör en kostnadsfri värdering här