Mona Huss Walin

Mona Huss Walin
Mona Huss Walin
Mona Huss Walin
Mona Huss Walin
Mona Huss Walin
Mona Huss Walin

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MONA HUSS WALLIN (för 1944), (27) Motiv från Lofoten, signerad M Huss W, upplaga 325, färglitografi, ca 60x69 cm

Fläckar, samma motiv

379626

2016-04-29