Evy Låås

Evy Låås
Evy Låås
Evy Låås
Evy Låås

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EVY LÅÅS (1923-1999): (68), I trädgården med solstolar, signerade och daterade Låås -77, numrerade med upplagan 325, enstaka pt, färglitografier, bladmått ca 69x72 cm

Fläckar, skador, oramade, samma motiv

379630

2016-04-29