Evy Låås
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
EVY LÅÅS (1923-1999): (68), I trädgården med solstolar, signerade och daterade Låås -77, numrerade med upplagan 325, enstaka pt, färglitografier, bladmått ca 69x72 cm
Fläckar, skador, oramade, samma motiv
379630
2016-04-29