Marja Ruta oljemålning

Marja Ruta oljemålning
Marja Ruta oljemålning
Marja Ruta oljemålning
Marja Ruta oljemålning
Marja Ruta oljemålning
Marja Ruta oljemålning

Klubbat för:

1 900 SEK

1 500 SEK

MARJA RUTA (född 1942): "Om kvällen", monogramsignerad MR, olja på duk, 27,5 x 25 cm

379634

2016-04-29