Signe Lanje oljemålning

Signe Lanje oljemålning
Signe Lanje oljemålning
Signe Lanje oljemålning
Signe Lanje oljemålning
Signe Lanje oljemålning
Signe Lanje oljemålning

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIGNE LANJE (1912-2004), "Träd i gråväder", monogramsignerad SLL, på spännramen betitlad samt daterad -61, olja på duk, 56 x 44 cm

379637

2016-04-29